گردهمایی سراسری کانون‌ها، انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط آقاي مسعود رضا زاده   
يكشنبه ، 23 فروردين 1394 ، 15:35

گردهمایی سراسری کارشناسان، دبیران کانونهای اندیشه، فرهنگی، هنری، نشریات دانشجویی و انجمن های علمی دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با هدف آگاهی از آخرین ضوابط و مقررات و تقویت قابلیت ها و مهارتهای فردی و جمعی دانشجویان از ۱۹ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر سید طه هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: با هدف تقویت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با انجام این همایش علاوه برگزاری نمایشگاه کانون ها و انجمن های علمی و نشریات دانشجویی، پبش بینی شده است با حضور استادان متخصص کارگاه ها و نشست های فرهنگی و علمی در موضوعات مختلف برگزار شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد همچنین اعلام کرد نشست شورای سیاستگذاری همایش به طور مستمر از پاییز سال 93 تشکیل شده است که از جمله مصوبات آن انتصاب رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان به عنوان رئیس همایش و معاون محترم فرهنگی واحد خوراسگان به عنوان دبیر همایش است.

وی در ادامه توضیح داد که در نشست های شورای سیاستگذاری همایش به برنامه ریزی زمان افتتاحیه و اختتامیه همایش و هماهنگی برای برگزاری گارگاه‌های آموزشی، ثبت نظر در خصوص ایده های جدید ومعارفه مسئولان دانشجویی همایش انجام گرفته است.

طه هاشمی افزود:‌از جمله دیگر مصوبات شورای سیاست گذاری، برگزاری کارگاه ها، در دو بخش کارگاه های عمومی و کارگاه های اختصاصی است. کارگاههای عمومی (برای هر دو گروه دانشجو و کارشناسان شامل کارگاه «مدیریت و برنامه ریزی فعالیتهای گروهی» و کارگاه «حقوق وتکالیف فعالیتهای دانشجویی» و کارگاههای اختصاصی شامل کارگاههای «اصول برنامه ریزی استراتژیک کانون های فرهنگی» ، «سوژه یابی هنری و فعالیت های دانشجویی» ، « سواد رسانه ای در جهان مجازی» ، «اخلاق حرفه ای در کار گروهی (فعالیتهای دانشجویی)» ، «کارآفرینی و اصول کسب و کار» ، «اصول نویسندگی و ویراستاری» ، «اصول تیتر و گرافیک در نشریات دانشگاهی» ، «اصول و فنون مذاکره و زبان بدن» و « نقد و مناظره» هستند.

شایان ذکر است بزرگترین گردهمایی سراسری کارشناسان، دبیران کانون های اندیشه، فرهنگی، هنری، نشریات دانشجویی و انجمن های علمی دانشجویی واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با هدف آگاهی از آخرین ضوابط و مقررات و تقویت قابلیت ها و مهارت های فردی و جمعی دانشجویان از ۱۹ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار خواهد شد و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته این رویداد بزرگ فرهنگی علمی در مجموعه بزرگ فرهنگی تفریحی شهید بهشتی(ره)، باغ ابریشم اصفهان برگزار می شود و از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه به تدریج پذیرش میهمانان انجام خواهد شد.

در این همایش که با شرکت ۱۳۰۰ دانشجو و کارشناس فرهنگی از ۴۰۰ واحد دانشگاهی کشور برگزار خواهد شد، ریاست عالی دانشگاه دکتر میرزاده و معاونین فرهنگی و پژوهشی دانشگاه و معاونین فرهنگی اجتماعی واحدهای دانشگاهی منتخب، حضور خواهند داشت.

ضروری است شرکت کنندگان از طریق سایت دبیرخانه گردهمایی به نشانی: http://cic.khuisf.ac.ir اقدام نمایند. ضمناً ضروری است قبل از ثبت‌نام، تعداد شرکت‌کنندگان و نام واحد مربوطه به شماره 4377645-0939 اعلام نمایند.