فراخوان هيات علمي مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
يكشنبه ، 20 دی 1394 ، 13:59

مدارك مورد نياز دبيرخانه هيأت اجرايي جذب (به ترتيب ذيل از بالا به پايين):

1-        فرم شماره یک (مشخصات متقاضی) به‌صورت تایپ شده و عکس‌دار (5 سري)؛

2-        گزارش مختصری از دوران زندگی (3 سري)؛

ادامه مطلب...
 
نشست دانشگاهیان در محکومیت فاجعه منا‎ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 8 مهر 1394 ، 14:41

صبح امروز جمعی از دانشگاهیان کشور، مسئولان، صاحبنظران و دانشمندان داخلی و خارجی در گردهمایی با هدف محکومیت فاجعه منا در واحد علوم و تحقیقات حضور به هم می‌رسانندHELMYYYYYY_b.

 

ادامه مطلب...
 
ابلاغ حکم آقای دکتر عبدالمجید حلمی به عنوان " رئیس هیات عالی موسس منطقه چهار " ازسوی دبیرهیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 6 مرداد 1394 ، 12:52

HELMYطی حکمی از سوی آقای علی محمد نوریان " دبیرهیات موسس "

برادر گرامی جناب آقای دکتر عبدالمجید حلمی

نظر به سوابق ارزنده جنابعالی در حوزه های مدیریتی و علمی کشور و به استناد مصوبه مورخه 23/2/94 هیات موسس و تائید ریاست محترم هیات ، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان " رئیس هیات عالی نظارت منطقه چهار " دانشگاه آزاداسلامی شامل استان های خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی منصوب می شوید ................

 
رد ادعای اخراج بدون ضابطه در دانشگاه آزاد اسلامی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 6 مرداد 1394 ، 16:04
hoghoghy01مدیرکل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی، طرح برخی نمایندگان مجلس را که با عنوان جلوگیری از اخراج بی‌ضابطه استادان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شده است، مخالف قوانین بالادستی کشور ومصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد.
ادامه مطلب...
 
طرح تجمیع برای روان و کوتاه‌سازی فرایندها ادامه می‌یابد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 6 مرداد 1394 ، 16:03

رئیس مرکز هماهنگی امور استان‌ها و هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: طرح تجمیع همچنان ادامه خواهد داشت و در آینده نزدیک طرحی برای روان‌سازی و کوتاه‌سازی فرایندهای دانشگاه اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر مجتبی علوی‌فاضل در نخستین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران که با حضور روسای واحدهای استان و اعضای شورای تخصصی در واحد ساری برگزار شد، گفت: دکتر میرزاده در مدت مسئولیت خود با یک برنامه دقیق و مدون تحولات عظیمی را در بدنه و ساختار دانشگاه ایجاد کرد که کار بسیار سختی بوده است.

ادامه مطلب...
 
اجرای طرح تجمیع با حداقل تغییرات نیروی انسانی و باهدف چابک سازی سازمانی و کاهش بوروکراسی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 6 مرداد 1394 ، 16:02

RAHNAMAمعاون برنامه‌ریزی و اقتصاد دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اجرای طرح تجمیع 2 گفت: در اجرای این طرح حداقل تغییرات نیروی انسانی، کاهش بروکراسی و چابک سازی سازمانی مدنظر قرار دارد.

ادامه مطلب...
 
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی چهار مدیرکل این معاونت را منصوب کرد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
يكشنبه ، 4 مرداد 1394 ، 07:21

درپی ادغام دو معاونت «فرهنگی اجتماعی» و «دانشجویی» دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سید طه هاشمی،‌ معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی چهار مدیرکل این معاونت را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر سید طه هاشمی نظر به ادغام معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی و حکم شماره 26190/ 10 مورخ 22/4/1394 ریاست محترم دانشگاه، دکتر حبیب‌‌الله اسماعیلی را به عنوان مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی. دکتر علی فقیه حبیبی، را به سمت مدیر کل آموزش فرهنگی و اسناد دانشگاه، دکتر علی‌رضا صامت را به عنوان مدیر کل امور دانشجویی و دکتر طهمورث آقاجانی هشجین را به سمت مدیرکل دانش آموختگان این معاونت منصوب کرد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 232